Four Seasons Hotel Prague představuje speciální vánoční program

Vánoce jsou nejkouzelnějším obdobím v roce. Four Seasons Hotel Prague chce v tomto svátečním čase svým návštěvníkům a hostům dopřát hned několik speciálních adventních potěšení, jež navodí exkluzivní atmosféru. Připraveny budou například pečující lázeňské procedury v AVA Spa, slavnostní obědy a večeře v restauraci CottoCrudo nebo odpolední čaj v Gallery Lounge.

Slavnostní čaj u krbu v Gallery Lounge

Four Seasons Hotel Prague zve návštěvníky a hosty na tradiční český sváteční čaj
s ochutnávkou vánočního cukroví, svařeného vína a horké čokolády. Vánoční atmosféru navíc doplní živé vystoupení jazzového pianisty, které se v Gallery Lounge bude konat od
7. prosince každý čtvrtek, pátek a v sobotu od 14 do 17 hodin (kromě 24. prosince).

Adventní čas v AVA Spa

Načerpat poklidnou adventní atmosféru mohou hosté i návštěvníci v lázních AVA Spa s pěti relaxačními místnostmi včetně prostorné suity pro páry nebo vířivky s nádherným výhledem na Prahu. Srdcem lázní je zóna s vitality bazénem vybavená pohodlnými lehátky a krbem, který pomůže dokreslit dokonalou sváteční pohodu. Kromě těchto jednorázových návštěv lázní je možné zakoupit také roční členství nebo dárkové certifikáty a udělat tak radost svým blízkým.

Návštěvníci lázní se budou moci nechat hýčkat od hlavy až po konečky prstů v rámci devadesátiminutového pečujícího balíčku Winter Joy. Masáž celého těla zázvorovým, levandulovým nebo eukalyptovým olejem zde doplňuje peeling chodidel pomocí zlatavého třtinového cukru a masáž rukou voskem z masážní svíčky. O tvář, jež v zimě zažívá největší nápor, bude pečovat speciální olej značky Omorovicza. Vyhladí jemné vrásky a zároveň poskytne pleti hydrataci a ochrání ji před častými teplotními změnami. Navodit tu pravou pohodu pomůže také exkluzivní nealkoholický punč, který si bude možné vychutnat na závěr terapie. Cena ošetření činí 6 800 Kč.

Druhá speciální nabídka s názvem Get ready for the red carpet zahrnuje kompletní ošetření celého těla s důrazem především na estetickou stránku a odstranění nedokonalostí. Čtyřhodinová péče v sobě kombinuje ošetření rukou, krku, dekoltu a obličeje za pomoci kosmetiky Swiss Perfection, díky které bude pleť pevnější a bez vrásek. Speciální pozornost je v tomto programu věnována také pigmentovým skvrnám. Specifická léčba cílí přímo na buňky odpovědné za hyperpigmentaci a působí na jejich zesvětlení. V balíčku nechybí také manikúra a pedikúra s veganskou značkou Spa ritual. Tento balíček vyjde na 34 000 Kč.

Luxusní vánoční hostina

Štědrovečerní program ve Four Seasons Hotel Prague zahájí 24. prosince dětský pěvecký sbor, jež se představí ve vstupní hale od 16 hodin. Lobby v tu dobu provoní čerstvé pečené kaštany a horká čokoláda Gianduja. Stylová restaurace CottoCrudo připraví pro své hosty luxusní štědrovečerní večeři o čtyřech chodech. Na Boží hod vánoční se mohou návštěvníci restaurace těšit na speciální vánoční oběd a večeři.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *